Bursa Science Expo 2018’de Autodesk Dijital Tasarım Kampı

27-28-29 Nisan 2018 tarihlerinde Bursa “Science Expo 2018” Bilim Şenliği kapsamında, Autodesk DesignNow 3B Tasarım Kampı ve Yarışması gerçekleştirilecektir.

Birinci gün tüm katılımcılar yeni nesil 3B tasarım, imalat ve mühendislik aracı Autodesk Fusion 360 hakkında tamamlayıcı bir eğitim alacaklardır. İkinci ve üçüncü gün ise, verilen konu doğrultusunda mentörlerin gözetiminde ve takımlar halinde çalışarak, tasarımlarını gerçekleştireceklerdir. Etkinlikten önce katılımcıların www.tasarimveteknik.com/ogrenme sitesindeki açık kaynaklardan yararlanarak Fusion 360 öğrenmeleri beklenmektedir. Fusion 360 tüm öğrenciler, öğretmenler ve okullar için ücretsizdir: Fusion 360 Eğitim Hesabı Açma ve Kurulum Adımları

Her biri 3’er kişilik 25 takım olmak üzere en fazla 75 öğrencinin katılabileceği yarışma, 18 yaşından büyük tüm üniversite öğrencilerine açıktır. Başvurular basvuru.bursabilimsenligi.org sitesinden devam etmektedir. Bireysel veya takım halinde başvuru yapılabilir. Kayıtlar kontenjan ile sınırlıdır.

Dereceye giren ilk üç takım sırasıyla 2.000 TL, 1.500 TL ve 1.000 TL maddi ödül kazanacaktır. Etkinlik boyunca kahvaltı, öğle yemeği ve konaklama giderleri Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanacaktır.

Kayıt için son gün 15 Nisan! Tüm katılımcılara şimdiden başarılar dileriz!