Autodesk Fusion 360 Electronics E-Cooling Simulation Webinarı

Prota Altar'ın düzenleyeceği bu webinarda, Autodesk Fusion 360 elektronik tasarım ve termal analiz yetenekleri ile elektronik cihazların performanslarının ve güç kayıplarının analizi anlatılacaktır. Etkinliğe buradan kaydolabilirsiniz.

Endüstriyel Tasarım ve A-sınıfı yüzey modelleme için Autodesk Alias Etkinliği

Yüzey modelleme, endüstriyel ürün tasarım süreçlerinin en önemli araçlarındandır. Özellikle A-sınıfı kaliteli yüzeyler elde etmek için kabiliyeti yüksek, kaliteli araçları olan yazılımlara ihtiyaç vardır. CADBIM, düzenleyeceği bu etkinlikte Autodesk'in yüzey modelleme süreci için sunmuş olduğu güçlü yazılımlardan biri olan Autodesk Alias yazılımını inceleyecek. Etkinliğe buradan kaydolabilirsiniz.

Autocad Plant 3D Report Editor İşlemleri Webinarı

Prota Altar'ın düzenleyeceği ve Autocad Plant 3D rapor araçları ile BOM ve malzeme listelerini ve şirket şablonlarını oluşturma ve düzenlemenin anlatılacağı webinara buradan katılabilirsiniz.

Autodesk Revit Kullanırken Bilinmesi Gereken En Önemli Detaylar

Her yazılımı kullanırken daha verimli ve etken kullanmak için önemli detaylar vardır. Autodesk Revit yazılımını etkin ve hızlı kullanmak için bazı önemli detayları kullanmak gerekir. CADBIM, düzenleyeceği bu etkinlikte sizlere Autodesk Revit yazılımının kullanımı ile ilgili detaylardan bahsedip, etkinlik süresinde  sizlerden gelen soruları cevaplandıracak. Etkinliğe buradan kaydolabilirsiniz.

Bulut Tabanlı Autodesk Forge Platformu ile Mühendislik Verilerinizi Görüntüleyin, Paylaşın, Web Sitenizde Yayınlayın…

Autodesk Forge bulut tabanlı bir geliştirme platformudur. Forge API'lerini kullanarak birçok sürecinizi otomatikleştirebilmek, verilerinizi görselleştirebilmek yapabileceklerinizden bazılarıdır. CADBIM, düzenleyeceği bu etkinlikte Forge ile yoğun CAD dosyalarını nasıl görüntüleyebileceğinizi ve web sitenizde nasıl yayınlayabileceğinizi anlatacak. Etkinliğe buradan kaydolabilirsiniz.