İmalat Sanayine Yönelik Çözümler Semineri

İmalat Sanayine Yönelik Çözümler Semineri Sizleri 14 Haziran 2023 tarihinde Hilton İstanbul Kozyatağı'nda gerçekleştirilecek, Autodesk’in imalat sanayine yönelik çözümlerini ve uygulamalarını tanıtacağımız etkinliğimize davet ediyoruz. Bu etkinliğimizde mekanik tasarım ve imalat çözümlerini yakından tanımanın yanında Speedcity ile de eğleneceğiz. Hilton İstanbul Kozyatağı, eğlence merkezi Speedcity’e de ev sahipliği yapıyor. Gerek neşeli bir gün geçirmek, gerekse kurumsal …

Autodesk Revit 2024’e Gelen Yenilikleri Keşfedin

Autodesk AEC sektörel çözüm paketinin üstyapı için BIM çözümlerinden Revit 2024 ile gelen yenilikleri keşfedin! Webinar Konuları: Tasarım Üretkenliği Simülasyon ve Analiz Birlikte Çalışabilirlik Bulut ve Veri Tasarım Optimizasyonu Dokümantasyon Verimliliği Webinara buradan kaydolabilirsiniz.

Autodesk Vault Professional PDM: 2024 Yenilikleri Webinarı

Autodesk’in server üzerinde çalışan Product Data Management(PDM) yazılımı Vault Professional’ın 2024 versiyonunda yayınlanan yeni özellikler hakkında konuşup, bunları iş süreçlerimize hangi senaryolarda nasıl entegre edebileceğimizden bahsedeceğiz. Etkinliğe buradan katılabilirsiniz.

Mühendislik Yöneticileri için ”Autodesk PLM” Webinarı

Bir sistemin ve ürünün tasarım sürecinde çok sayıda 3D katı model verileri ve farklı tipte birçok dosya türetilir. Bu dosyaları incelemek, hızlı bir şekilde ulaşmak, dahili ve harici ekipler ile işbirliği yapmak ve aynı zamanda RFP ( Teklif isteği) , RFQ ( Teklif talebi) gibi  formlardan tedarikçilere ait parçaları bulmak çoğu zaman karmaşık hale gelir. …

Yapı Ürünleri Üreticileri için Autodesk Inventor Akıllı Kopyalama (i-copy) Teknolojisinin Kullanımı Webinarı

Geçtiğimiz aylarda Üretim ve yapı sektörünün birlikte çalışabilirliği üzerine yaptığımız Webinar’a bir devam niteliğinde olacak bu Webinar’da; Autodesk’in yapı sektörü çözümlerinden olan Revit’te modellenmiş bir binaya, Autodesk’in üretim sektörü çözümü olan Inventor’daki iCopy komutundan yararlanarak bir cephe giydirme işlemi yapacağız.   Etkinliğe buradan katılabilirsiniz.