Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü için Ürün Geliştirme Seminerlerinin Ardından

13 Nisan – 17 Mayıs 2021 tarihleri arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölüm Başkanlığı’nın ev sahipliğinde online olarak düzenlenen “Tasarımdan İmalata Ürün Geliştirme” adlı beş haftalık seminer dizisine katılımınız için teşekkürler! Bu etkinliğin sizin için ilham verici olduğunu umuyoruz.

Şimdi aşağıdaki adımları takip ederek kendinizi daha da geliştirebilir, farklı fırsatlar ve bağlantılarla dolu yepyeni bir dünyaya adım atarak geleceğinize yatırım yapabilirsiniz.

   Fusion 360’ı öğrenmeye devam edin

Fusion 360 bilgisayarınızda yüklü değilse buradan ilerleyebilirsiniz. Türkçe ve İngilizce dillerinde hazırlanmış ücretsiz video eğitim serileri ve örnek müfredat yardımı ile, Fusion 360 ile tasarım, analiz ve üretim yapmayı kendi hızınızda öğrenebilirsiniz

www.tasarimveteknik.com/ogrenme

   Üretken tasarımda ustalaşın

Üretken tasarım, bulutun bilgisayım gücünden yararlanarak tasarımcılara ve mühendislere farklı tasarım alternatifleri ve imalat yöntemleri öneren bir tasarım keşif aracıdır. Tüm öğrencilerin ve eğitimcilerin üretken tasarıma ücretsiz erişim hakkı vardır.

www.tasarimveteknik.com/uretkentasarim 

  Autodesk Öğrenci Temsilcileri Ağına katılın

Autodesk Öğrenci Temsilcileri Ağına katılarak tasarımlarınızı uluslararası bir topluluğa ulaştırabilir, bağlantılar kurabilir, staj ve iş imkanları bulabilirsiniz.

www.tasarimveteknik.com/ogrenci-temsilcileri

  Sertifikanızı indirin

Etkinliğe tam katılım göstererek ilgili projeyi tamamladıysanız, Autodesk proje tamamlama sertifikanızı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz:

Proje sertifikaları