Autodesk Uzaktan Eğitimi Destekliyor

İşletmelerin, okulların ve bireylerin gündelik akışlarını yeni koşullara göre düzenledikleri bu günlerde, COVID-19’a karşı büyük bir dayanışma görüyoruz. Autodesk, bu belirsizlik günlerinde kullanıcılarını desteklemeye kararlıdır.

Okullar ve üniversiteler fiziksel yerleşkelerini kapatıp uzaktan eğitime geçerken, Autodesk öğrencilere, eğitimcilere ve eğitim kurumlarına olan taahhüdünü aşağıdaki kaynaklarla birlikte tekrar vurgulamak ister:

  • YAZILIMLARA ÜCRETSİZ ERİŞİM: Sekiz yıldan beri Autodesk tüm öğrenciler ve eğitimciler için yazılımlarına ücretsiz erişim hakkı vermektedir. Bu imkan aynı şekilde devam ediyor. Bugün başlamak için www.tasarimveteknik.com/araclar veya www.autodesk.com.tr/education sitesini ziyaret edin.
  • TOPLULUK VE BAĞLANTILAR: Hepimiz, önümüzdeki bir kaç hafta veya ay boyunca öğrenciler ve eğitimcilerle temasta kalmanın yollarını arıyoruz. @AutodeskEDU ve @TasarimveTeknik sosyal kanalları ile destek forumları üzerindeki diyaloglara katılarak, sizi desteklememize izin verin.

Autodesk, uzaktan eğitimin öğretmenler, akademisyenler, öğrenciler ve veliler için zorlayıcı olabileceğinin farkındadır. Sunduğumuz kaynakların ve işbirliğimizin bu zorlukları bir nebze olsun hafifleteceğini umuyoruz.

Autodesk Eğitim Ekibi

www.autodesk.com/education/covid19