Konya Autodesk Tasarım Kampı’nın Ardından

21-22 Aralık 2019 tarihlerinde Konya Bilim Merkezi’nde düzenlenen Autodesk Fusion 360 ile Tasarım Kampı’na katılımınız için teşekkürler! Bu etkinliğin sizin için ilham verici olduğunu umuyoruz. Etkinlik fotolarına buradan ulaşabilirsiniz.

Şimdi aşağıdaki adımları takip ederek kendinizi daha da geliştirebilir, farklı fırsatlar ve bağlantılarla dolu yepyeni bir dünyaya adım atarak geleceğinize yatırım yapabilirsiniz.

   Fusion 360’ı öğrenmeye devam edin

Fusion 360 bilgisayarınızda yüklü değilse buradan ilerleyebilirsiniz. Türkçe ve İngilizce dillerinde hazırlanmış ücretsiz video eğitim serileri ve örnek müfredat yardımı ile, Fusion 360 ile tasarım, analiz ve üretim yapmayı kendi hızınızda öğrenebilirsiniz

www.tasarimveteknik.com/ogrenme

   Üretken tasarımda ustalaşın

Üretken tasarım, bulutun bilgisayım gücünden yararlanarak tasarımcılara ve mühendislere farklı tasarım alternatifleri ve imalat yöntemleri öneren bir tasarım keşif aracıdır. Türkiye’nin tüm öğretim kurumlarındaki öğrenci ve akademisyenlerin, üretken tasarıma ücretsiz erişimi mevcuttur.

Autodesk Üretken Tasarım sayfasını ziyaret edin

  Autodesk Öğrenci Uzmanları ağına katılın

Autodesk Öğrenci Uzmanları Ağına katılarak tasarımlarınızı uluslararası bir topluluğa ulaştırabilir, profesyonel öğrenme kaynaklarından ücretsiz yararlanabilir, yurtdışında staj ve iş imkanları bulabilirsiniz.

www.tasarimveteknik.com/uzman

  Sertifikanızı indirin

Etkinliğe tam katılım gösterdiyseniz, Autodesk katılım sertifikanızı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz:

Katılım sertifikaları