İTÜ Makina Fakültesi’nde Topoloji Optimizasyonu Seminerinin Ardından

11 Nisan 2018 tarihinde İTÜ Makina Fakültesi’nde düzenlediğimiz ve Heinkel Group’tan Tayfun Süle’nin sunduğu “3D Baskıya Giriş ve Topoloji Optimizasyonu” seminerine katılımınız için teşekkürler! Seminerin sizin için ilham verici olduğunu umuyoruz. Seminerin video kaydına buradan ulaşabilir, sunum dosyasını buradan indirebilirsiniz.  

Şimdi aşağıdaki dört adımı takip ederek kendinizi daha da geliştirebilir, farklı fırsatlar ve bağlantılarla dolu yepyeni bir dünyaya adım atarak geleceğinize yatırım yapabilirsiniz.

   Fusion 360’ı bilgisayarınıza kurun

Aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek yeni bir Autodesk eğitim hesabı açma, Fusion 360 lisansını ücretsiz temin etme ve kurulum işlemini 5 dakika içinde tamamlayabilirsiniz!

www.tasarimveteknik.com/fusion360-kurulumu

   Fusion 360’ı ücretsiz kaynaklardan öğrenin

Türkçe ve İngilizce dillerinde hazırlanmış ücretsiz video eğitim serileri ve örnek müfredat yardımı ile, Fusion 360 ile tasarım, analiz ve üretim yapmayı kendi hızınızda öğrenebilirsiniz

www.tasarimveteknik.com/ogrenme

   Autodesk Öğrenci Uzmanları Ağına Katılın

Autodesk Öğrenci Uzmanları Ağına katılarak tasarımlarınızı uluslararası bir topluluğa ulaştırabilir, profesyonel öğrenme kaynaklarından ücretsiz yararlanabilir, yurtdışında staj ve iş imkanları bulabilirsiniz.

www.tasarimveteknik.com/uzman

   Sertifikanızı İndirin

Kayıtlı seminer katılımcısı iseniz, Autodesk katılım sertifikanızı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz:

 Seminer katılım sertifikaları