Fusion 360 Özellikleri
Üretim

Üretim

Genel Bakış

Fusion 360; uyarlanabilir temizleme ile yüksek verimli kaba işlemeden, Takım Yönlendirmeli çok eksenli makinelerin basitleştirilmiş kontrolüne kadar CNC makinenizi hızlı bir şekilde programlamayı kolaylaştırır. Profesyonel tasarım araçlarının yanı sıra güçlü bir post motorla eşleştirilmiş 2,5, 3, 4 ve 5 eksenli frezeleme, problama, tornalama, freze tornalama ve profilleme işlemleriyle üretimi gerçekleştirin

2,5 ve 3 Eksen Frezeleme

2,5 ve 3 eksenli işlemler dahil olmak üzere tam entegre CAM ile takımlarınızdaki aşınmayı azaltırken, işleri hızlı bir şekilde ayarlayın ve kaliteli parçaları işlemek için takım yolları oluşturun.

3+2 Frezeleme (5 Eksenli Pozisyonlama)

İşlemler arasındaki makine kurulum süresini önemli ölçüde azaltacak basit konumsal 5 eksenli programlama ile atölyenizin çok eksenli yeteneklerinden yararlanın.

4 Eksen Frezeleme

Karmaşık geometri için makinenizin döner eksenini kullanarak indekslenmiş veya sarılmış takım yolları oluşturun.

Kurulum Problama

İş ofsetlerini kaydırmak ve kurulum sürecinizi basitleştirmek için tezgah içi temaslı problardan yararlanın.

Tornalama

Model, stok, takımlar ve iş parçası tutmayla ilgili hataları veya çarpışmaları belirlemek için 2D tornalanmış parçaları programlayın ve torna takımyollarınızı stok simülasyonu ile doğrulayın.

Frezeleme – Tornalama

Makine değiştirmeden daha karmaşık parçalar oluşturmak için frezeleme ve tornalama işlemlerini birleştirin.

Su Jeti, Lazer Kesici ve Plazma Kesici

Su jeti, lazer ve plazma kesicileri çalıştırmak için düzleştirilmiş sac levha bileşenleri dahil katı model özelliklerinden takım yolları oluşturun.

Ücretsiz Post İşlemci Kitaplığı

Ücretsiz, açık kaynaklı ve tamamen düzenlenebilir post işlemcilerden oluşan kapsamlı kitaplığımızdan bir gönderi ile saniyeler içinde tam NC programlarını yayınlayın

Üretim Eklentileri

Genel Bakış

Bulut kredilerini kullanarak, gelişmiş üretim teknolojileriyle Fusion 360’ın gücünü artırın. Makineniz ve süreçleriniz üzerinde daha fazla kontrol elde ederken, otomasyonla hızınızı artırın.

Makine Üzerinde Doğrulama

Yüzey denetimi ve prob geometrisi ile doğrulama sürecinizi kolaylaştırın. Daha güvenilir gözetimsiz işleme için zaman kazanın.

5 Eksenli İşleme

Dik ve sığ takımyolları için gelişmiş 5 eksenli kontrollerle yüzey kalitesini iyileştirin ve döngü verimliliğini artırın. Tam 5 eksenli çarpışmadan kaçınarak karmaşık parçaları güvenli bir şekilde işleyin.

4 Eksenli Dönme

4 eksenli takımyolları döndürülmüş parçaları veya tek merkez ekseninde parçaları işlemek içindir. CNC makinenize uyacak bir dizi döner takım yolu stratejisi arasından seçim yapın.

Programlama Otomasyonu

Daha hızlı döngüler için delikleri otomatik olarak tanıyarak, araçları seçerek ve işlemleri verimli bir şekilde belirleyerek delme işlemini basitleştirin ve hızlandırın.

Metal Eklemeli İmalat

Sistemlerinizin doğal frekanslarını anlayarak yıkıcı titreşimden kaçının.