Fusion 360 Özellikleri
Genel Bakış

Özet Videolar

Tasarım

Tek bir platformda, çeşitli tasarım etkileşimlerinizi  kavramsallaştırın. Fusion 360’ın sunduğu tümleşik ortam, çoklu modelleme yöntemlerini birleştirerek, size yüksek kaliteli ürünler için tasarım esnekliği verir.

Elektronik

Fusion 360’a entegre olmuş şematik tasarım, PCB düzenleme ve yönlendirme yeteneklerini kullanarak tasarımlarınıza elektronik zeka ile yaşam verin.

Veri Yönetimi

Veri yönetimi, birleşik geliştirme sürecinizin merkezidir. Yönetilen kullanıcı izinlerinden, sürüm kontrolünden ve bulut depolamadan yararlanarak daha fazla kontrole sahip olun.

İşbirliği

Çizim kısıtlamaları, boyutları ve güçlü çizim araçları paketi ile çizimler oluşturun ve düzenleyin. Güçlü bir analiz araç çubuğu ile karmaşık eğri çizgileri ve eğrileri kontrol edin.

Üretken Tasarım (Generative Design)

Ağırlığı azaltarak, performansı artırırın ve parçaları birleştirirken tasarım koşullarınızı karşılayan birden fazla üretime hazır sonucu keşfedin.

Simülasyon

Gerçek dünya koşullarında hayatta kalmalarını sağlamak için tasarımlarınızı test edin. Ürünlerinizi dijital olarak simüle edin ve tam olarak doğrulanmış çözücüler kullanarak prototip oluşturma maliyetini azaltın

Üretim

Fusion 360; uyarlanabilir temizleme ile yüksek verimli kaba işlemeden, Takım Yönlendirmeli çok eksenli makinelerin basitleştirilmiş kontrolüne kadar CNC makinenizi hızlı bir şekilde programlamayı kolaylaştırır. Profesyonel tasarım araçlarının yanı sıra güçlü bir post motorla eşleştirilmiş 2,5, 3, 4 ve 5 eksenli frezeleme, problama, tornalama, freze tornalama ve profilleme işlemleriyle üretimi gerçekleştirin.

Hızlı Prototipleme

İmalattan önce tasarımınızı doğrulamak için prototiplerinizi hızla oluşturun. Tasarım değişikliklerinin etkisini azaltın, böylece nihai ürününüzü daha hızlı üretebilirsiniz.

Dokümantasyon

Tasarımlarınızı 2B imalat çizimleri, görseller ve animasyonlarla iç veya dış paydaşlara iletin.