Öğrencilerinizin Autodesk ürünlerine erişmesinin daha hızlı bir yolu

Autodesk’in tüm eğitimcilere ücretsiz olarak sağladığı eğitim planı, eğitimcilerin kendi öğrencilerine de lisans erişimi verebileceği şekilde güncellendi.

Eğitimciler, bu geliştirmeyi kullanarak eğitim planıyla sunulan her Autodesk ürünü için 125 tek kullanıcı aboneliğine erişebilirler ve bu abonelikleri öğrencilerine atayabilirler.

Bu geliştirmeyi kullanmanın ilk adımı, Ürün Al sayfasının Sınıf/Lab sekmesinden sınıfınızın kullanacağı ürünleri seçmektir. Ardından, öğrencilerinize ürün erişimi atamak için Autodesk Account hesabınızın Kullanıcı Yönetimi bölümünü kullanacaksınız. Sınıfınızı bu şekilde hazırladığınızda, öğrencilerinizin ayrıca kimlik belgesi beyan ederek uygunluklarını doğrulamaları gerekmeyecektir.

Bu geliştirme, eğitim amaçlı kullanım için Autodesk ürünlerine erişmenin yeni bir yoludur ve öğrencilerinizin Autodesk ürünlerine erişmek için kullandığı diğer yolları etkilemez. Dolayısıyla, öğrencileriniz eğitim erişimi için uygunluk durumlarını kendileri onaylamayı tercih ederse, bunu yapmaya devam edebilirler.

Aşağıdaki video, yeni geliştirmenin nasıl çalıştığını detaylı olarak göstermektedir.

Öğrencilere ürün atamaya ilişkin adım adım talimatları görmek için Autodesk Knowledge Network’ü ziyaret ediniz.

Öğrencilerinizin eğitimcileri tarafından atanan bir ürüne erişmeleriyle ilgili adım adım talimatları görmeleri için Autodesk Knowledge Network’ü ziyaret etmelerini söyleyiniz.

Bu geliştirmeyi hemen bugün autodesk.com.tr/eligibility adresinden deneyebilirsiniz.