İTÜ İMTEK Fusion 360 Eğitiminin Ardından

14-19 Ekim 2019 tarihleri arasında İTÜ İMTEK kulübü ile birlikte düzenlenen Autodesk Fusion 360 ile 3B Tasarım eğitimine katılımınız için teşekkürler! Bu etkinliğin sizin için ilham verici olduğunu umuyoruz. Etkinlik fotolarına buradan ulaşabilirsiniz.

Şimdi aşağıdaki adımları takip ederek kendinizi daha da geliştirebilir, farklı fırsatlar ve bağlantılarla dolu yepyeni bir dünyaya adım atarak geleceğinize yatırım yapabilirsiniz.

   Fusion 360’ı öğrenmeye devam edin

Fusion 360 bilgisayarınızda yüklü değilse buradan ilerleyebilirsiniz. Türkçe ve İngilizce dillerinde hazırlanmış ücretsiz video eğitim serileri ve örnek müfredat yardımı ile, Fusion 360 ile tasarım, analiz ve üretim yapmayı kendi hızınızda öğrenebilirsiniz

www.tasarimveteknik.com/ogrenme

   Üretken tasarım ile tanışın

Üretken tasarım, bulutun bilgisayım gücünden yararlanarak tasarımcılara ve mühendislere farklı tasarım alternatifleri ve imalat yöntemleri öneren bir tasarım keşif aracıdır. Şu an Türkiye’de belirli üniversitelerdeki onbinlerce öğrenci ve akademisyenin üretken tasarıma ücretsiz erişimi mevcuttur.

Autodesk Üretken Tasarım sayfasını ziyaret edin

  Autodesk Öğrenci Uzmanları ağına katılın

Autodesk Öğrenci Uzmanları Ağına katılarak tasarımlarınızı uluslararası bir topluluğa ulaştırabilir, profesyonel öğrenme kaynaklarından ücretsiz yararlanabilir, yurtdışında staj ve iş imkanları bulabilirsiniz.

www.tasarimveteknik.com/uzman

  Sertifikanızı indirin

Etkinliğe tam katılım gösterdiyseniz, Autodesk katılım sertifikanızı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz:

Katılım sertifikaları