Science Expo 2019’da Autodesk Tasarım Kampının Ardından

3-4-5 Mayıs tarihlerinde Science Expo kapsamında düzenlenen Autodesk DesignNow 3D Tasarım Kampına katılımınız için teşekkürler! Bu etkinliğin sizin için ilham verici olduğunu umuyoruz. Etkinlik fotolarına buradan ulaşabilirsiniz.

Şimdi aşağıdaki adımları takip ederek kendinizi daha da geliştirebilir, farklı fırsatlar ve bağlantılarla dolu yepyeni bir dünyaya adım atarak geleceğinize yatırım yapabilirsiniz.

   Fusion 360’ı ücretsiz kaynaklardan öğrenmeye devam edin

Fusion 360 bilgisayarınızda yüklü değilse buradan ilerleyebilirsiniz.

Türkçe ve İngilizce dillerinde hazırlanmış ücretsiz video eğitim serileri ve örnek müfredat yardımı ile, Fusion 360 ile tasarım, analiz ve üretim yapmayı kendi hızınızda öğrenebilirsiniz

www.tasarimveteknik.com/ogrenme

   Üretken Tasarım ile tanışın

Üretken tasarım, bulutun bilgisayım gücünden yararlanarak tasarımcılara ve mühendislere farklı tasarım alternatifleri ve imalat yöntemleri öneren bir tasarım keşif aracıdır. Şu an Türkiye’de belirli üniversitelerdeki onbinlerce öğrenci ve akademisyenin üretken tasarıma ücretsiz erişimi mevcuttur.

Autodesk Üretken Tasarım sayfasını ziyaret edin

   Autodesk Öğrenci Uzmanları Ağına Katılın

Autodesk Öğrenci Uzmanları Ağına katılarak tasarımlarınızı uluslararası bir topluluğa ulaştırabilir, profesyonel öğrenme kaynaklarından ücretsiz yararlanabilir, yurtdışında staj ve iş imkanları bulabilirsiniz.

www.tasarimveteknik.com/uzman

   Sertifikanızı İndirin

Kamp sonuında projenizi sunduysanız, Autodesk proje tamamlama sertifikanızı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz:

Proje tamamlama sertifikaları